ТАБІР КОЛОВРАТ ІМ. РОМАНА АТАМАНЮКА

З 1 по 14 липня, на мальовничому березі річки Псел, відбувся юнацько-патріотичний наметовий табір «Коловрат імені Романа Атаманюка».

Завдяки фізичній, розумовій та творчий активності, учасники табору ставали самостійнішими, сильнішими, витривалішими та вчилися працювати як частинка команди. “Кожен день по своєму унікальний і несе певні цінності у вихованні патріотичної та націоналістичної свідомості. Систему виховання ми взяли з основ таборування ОУН. Так, дотримуючись низки нескладних правил, учасники самі виховують власну патріотичну свідомість”- стверджує Валерій П’ятаченко, комендант табору. Цього року кількість таборових днів збільшилася, тому програма була ще насиченіша. Окрім гутірок з історії України, іграм на командну роботу, спортивним змаганням та на вольовитість, таборовики спробовали себе в регбі, відкрили для себе теренову гру та пішли в справжній дводенний похід з байдарковим сплавом.

“Після табору залишилися лише позитивні емоції. Я познайомилася з цікавим людьми, які завжди готові допомогти.Тут ти ніколи не будеш почуватися самотнім. Табір допоміг мені повірити у те, що немає нічого неможливого, коли поруч друзі. Жалкую, що не дізналася про табір раніше, бо у ньому виховують сильних особистостей,які готові ставати кращою версією себе, а також загартовуватися як фізично, так і морально” – розповідає Вероніка Панченко, цьогорічна учасниця табору. По закінченню табору було обрано кращих учасників, які отримали футболки з символікою табору. Також всі учасники отримали приємні подарунки.

Організатори табору: ГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» за підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА та ГС «СОКМО».

Лишити коментар