Це перша такого формату інтернет-платформа, на якій Ти зможеш знайти у Сумах громадські ініціативи та місця, у яких відбуваються культурні, освітні, спортивні та інших спрямувань заходи для власного дозвілля та саморозвитку. В одному місці ми зібрали найкращих організаторів подій, громадські об’єднання та ініціативи нашого міста, аби за бажанням Ти зміг/змогла із легкістю долучитися до їхньої діяльності.

Razom – це проект, націлений на людей, які бажають розвиватися та розвивати своє місто.

Ми розповідаємо про заходи міста й області, громадські ініціативи та освітні події. На сторінці Де можна знайти місця проведення заходів, а сторінка Хто допоможе дізнатися про громадські організації і людей, які займаються створення цікавих і корисних заходів. Розділ Дій створений для активних громадян, які готові змінювати місто на краще. Ми покажемо як, куди і до кого звернутись, головне – дій!

Платформа RAZOM розроблена та підтримується “Сумською платформою реформ” в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст платформи є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Сумська платформа реформ

Адреса

м. Суми, вул. Кузнечна, 2
Громадський простір “Розумний Хаб”

Телефони

(095) 375 4093 / (095) 685 1567
(066) 273 23 83

Email

info@razom.sumy.ua

 

Сумська платформа реформ – це об’єднання громадських організацій та ініціатив міста Суми, метою якого є просування та імплементація реформ.

Напишіть нам