Зробимо дороги разом? Користуйся Автоботом!

А ви чули щось про існування Дорожнього бота?

Сервіс створений для того, щоб допомогти небайдужим громадянам впливати на стан доріг. Він допоможе розібратися, як саме домогтись усунення аварійно небезпечних вибоїн, куди звертатись у разі, коли дорожні роботи проводяться з порушенням норм та багато іншого.

Громадський контроль – то рушійна сила прогресу! Щоб покращити стан доріг, тисни на посилання

m.me/102709194432053

«Дорожній бот» допомагає подати скаргу на стан дорожньої мережі та неякісне виконання дорожніх робіт. Він також дозволяє завантажити відповідні форми звернень просто з чату.

Робота «Дорожнього бота» в рамках Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» стала можливою завдяки Агентству Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).

Використання «Дорожнього боту» дозволить владі систематизувати звернення громадян з «дорожніх» питань, а громадянам – робити зауваження щодо стану українських доріг правильно – за формою та адресою.

Бот по суті допомагає правильно сформувати звернення, але точно не є чарівною паличкою: він допоможе і підкаже, але треба розуміти, що надсилати звернення та контролювати подальший процес доведеться небайдужому громадянину.

Це не той випадок “я тут бачив яму – а ви розберіться”. Бот пропонує форми звернень за різними ситуаціями на дорогах: відсутня розмітка чи зламаний дорожній знак – одна форма, потрібен поточний ремонт – інша форма, гарантійний – ще інша, якесь неподобство прям під час ремонту бачиш – ще інша…

На думку автора це найкращий підхід для залучення гроадян до активності: давати вудку, а не рибу.

Лишити коментар