Думаєш, що суд – це паперова бюрократія, черги та години чекання очікування? Ми переконаємо тебе у протилежному!

Суд сьогодні – це зручно та сучасно.

Офіційний сайт має безліч корисної інформації: • реквізити для оплати судового збору; • зразки електронної форми звернень громадян та форми запиту на отримання публічної інформації; • телефонний довідник суду; • онлайн-калькулятор розрахунків судового збору.

Суд, переймаючись питаннями комунікації, пропонує громадянам поради, як підготуватися до візиту в суд, вимоги до позовної заяви та зразки деяких позовів.

Хочеш отримати судову повістку на телефон у вигляді SMS – просто подай відповідну заяву до канцелярії суду разом із позовною заявою. Викликають до суду в іншому регіоні країни? Направ обґрунтоване клопотання до суду – і бери участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Якщо ти адвокат, у нагоді стане Єдиний державний реєстр судових рішень. Це необмежений доступ до судових рішень всіх судів України, починаючи з 2010 року.

Втратив записник із розкладом своїх судових засідань? Потрібна інформація є на сайті, у розділах «Стан розгляду справ» і «Розклад засідань».

Якщо ти досвідчений користувач судових послуг – долучайся до тестування підсистеми «Електронний суд» і переглядай матеріали своєї судової справи в електронному вигляді.

Якщо ти громадський активіст або журналіст – на сайті суду знайдеш актуальні новини судової влади та відповідного суду, прес-релізи, інформацію про резонансні справи та ще багато корисного.

А ти знав, що резонансні судові засідання можна дивитись в Інтернеті та навіть онлайн? Подай таке клопотання до судді в справі завчасно, а в разі його задоволення – спостерігай за ходом перебігом судового засідання вдома.

Суд сьогодні – це зручно!

Лишити коментар