В СУМАХ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

17-20 жовтня в м. Суми відбувся XI Всеукраїнський форум студентського самоврядування. Участь у ньому взяли представники українських вишів з усіх регіонів України, а також представники студентських, молодіжних та інших соціальних проектів з України та Англії.

Форум проводиться водинадцяте громадськими організаціями “Студентське братство Сумщини” та “Місто розумних”. Цього року головними партнерами заходу стали Міністерство молоді та спорту та Британська рада в Україні.

Головна відмінність цього Форуму – презентація нової симуляційної гри “Реаліті-шоу: Останній студент”, яку розробили Мирослав Криж та Юрій Марченко і яка надалі проводитиметься в інших регіонах країни.

“В рамках гри ми фактично створюємо своєрідний мікросоціум, в якому протягом 7-8 годин учасники потрапляють в умови режиму швидкого здобуття досвіду, конкуренції, співробітництва.  Фактично це пришвидшений курс комунікацій в суспільстві”, – коментує Юрій Марченко, співрозробник гри.

Після випробувань у грі, протягом двох днів з учасниками ділилися власним досвідом автори проектів, що реалізуються на рівні університетів, міст або всієї країни. Серед них, зокрема, Ukraїner, Українська академія лідерства, Спільнокошт, U-Report та ще більше 20 унікальних ініціатив.

Також для обміну досвідом були запрошені представники National union of Students з Великої Британії, що розповіли про систему підтримки студентських спільнот, а також мали можливість відповісти на всі запитання від активістів українських вишів.

Анастасія Боярчук, координаторка цьогорічного Форуму коментує: “Запрошуючи таку кількість різноманітних спікерів, ми мали на меті в першу чергу надихнути студентів та показати, що навіть найбільш шалені ідеї рано чи пізно знаходять підтримку. Більше того, на самому Форумі постійно відбувалося мережування, яке, сподіваємося, допоможе в майбутньому у реалізації корисних ініціатив”.

Слідкувати за подальшими новинами, фото- та відео-звітами цьогорічного Форуму можна на офіційній сторінці події у Facebook та Telegram-каналі.