Сумські коаліціянти долучилися до формування порядку денного громадянського суспільства

На запрошення ІСАР “Єднання” учасники Сумської платформи реформ та Центру соціального партнерства долучилися до підготовки спільно з іншими представниками громадянського суспільства України профільного «Порядку денного»

Документ базується на регіональних дослідженнях на рівні всієї України, його розробили самі представники громадянського суспільства. Дослідження показало, що основні виклики громадянського суспільства станом на сьогодні знаходяться у сферах організаційної та фінансової спроможності, врядування, людського капіталу, комунікацій, мережування та кооперації, співпраці з бізнесом та владою.

Понад 800 осіб – працівників, волонтерів, членів керівних органів та експертів з громадських і благодійних організацій долучилися до цього процесу. Документ стане дороговказом для роботи організацій громадянського суспільства, для місцевої влади, а також для міжнародних донорських структур, які підтримують громадський сектор.Читайте передісторію – з чого усе починалось та як відбувався процес створення візійного документа «Порядок денний» для громадянського суспільства – на сайті ІСАР “Єднання”.

(фото та описання запозичене з відповідної публікації)

http://ednannia.ua/news/nashi-novini/12313-regionalnij-poryadok-dennij-dorogovkaz-dlya-gromadyanskogo-suspilstva?fbclid=IwAR32XL6vEjyqzRUaDFozCcBdf0U1zI2gQob27WF0mklFKStf_WnL-3Tnb_M

Лишити коментар