Сумська платформа реформ презентували свій план дій

Цього понеділка Сумська платформа реформ офіційно презентували свій план дій на 2019 рік.

Якщо максимально скоротити всю суть презентації, то суть діяльності Платформи можна сформулювати наступним чином: 9 громадських об’єднань (яких у процесі може стати більше) створили майданчик для сприяння впровадженню реформ на місцях.

  • Головні напрямки роботи на наступний рік:
  • Підзвітність та прозорість органів місцевого самоврядування
  • Судова реформа
  • Електронна демократія
  • Інфраструктура та громадський транспорт

За кожним із напрямків розроблений план дій, який передбачає використання наявних та розробку нових інструментів участі громадян у прийнятті рішень, а також донесення інформації про процеси реформування до мешканців міста.

Зокрема під час зустрічі було презентовано перші публічні заходи в рамках реалізації Дорожньої карти реформ — білборди та сітілайти, що звертають увагу сумчан на важливість подання пропозицій до бюджету міста.

Сумська платформа реформ відкрита до співпраці та готова долучатися до розробки і впровадження рішень, що сприятимуть підвищенню рівня комфорту життя в місті Суми. Запрошує всіх охочих 😉

Ознайомитися із напрацьованою Дорожньою картою можна тут.

Проект реалізується коаліцією громадських організацій “Сумська платформа реформ” в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст презентації є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Лишити коментар