Loading Події

← Переглянути всі Події

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ СУМДУ

+38 (0542) 687 817|

Ми не громадська організація, а просто активні студенти університету, які вирішили об’єднатися, щоб зробити наше місто (а може й цілий світ) кращим!  Допомагаємо геріатричним пансіонатам, центрам реінтеграції для безхатніх людей, дітям з інтернатних закладів та дитячих будинків м. Суми та області. Є частими гостями у центрі перетримки тварин. Надавали гуманітарну допомогу учасникам АТО. Не забуваємо про очищення та благоустрій місцевих територій, пропагуємо здоровий спосіб життя.

Мета діяльності: створити доброзичливе середовище, покращити життєві умови містян, створити для студентів корисне дозвілля, популяризувати волонтерство серед молоді.

Пропагуємо ЗСЖ ( «Знаємо – перемагаємо!» до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, “Ми проти СНІДу!”), підтримуємо благоустрій міста (акції « Сумська весна 2018», «Чиста Україна – чиста Земля»). Є співорганізаторами та активними учасниками Всеукраїнського проекту «Інклюзивна література» для школярів 3-4 класів. Створили проект “Толерантне суспільство”, у рамках якого розробили уроки толерантності щодо іноземних громадян. Продовжуємо проект “Скарбничка добра”, до якого входять масштабні акції “Добро врятує світ”, “Безкоштовні обійми”. Традиційно проводимо акцію “Допомога чотирилапим”.

Одним з пріоритетів волонтерської діяльності є культурний розвиток, тому організовуємо благодійні вечори поезії “Нон-стоп” (під час проведення останнього збирали  кошти для поранених бійців АТО). Є співорганізаторами міського фестивалю музики «Суми рок фест». Організовували благодійний захід «Общажник», який став плацдармом для розвитку талановитої молоді та благодійний концерт “Stolovka session”.

Були нагороджені сертифікатом та цінним грошовим призом за перемогу в конкурсі креативних діджитал-робіт в рамках комунікаційної кампанії з підтримки толерантності і взаєморозуміння в суспільстві «Віднайди повагу», ініційовану Міжнародним Центром Перспективних Досліджень за підтримки ПРООН  в Україні, за відзнятий відеоролик. Маємо грамоту від міського голови, грамоти департаменту освіти і науки, диплом за перемогу у конкурсі молодіжної програми “Перший крок до успіху” та чисельні подяки.

Наші волонтери зініціювали та провели перший Міжнародний форум серед своїх однодумців з інших навчальних закладів, метою якого стало об’єднання і примноження зусилля волонтерів провідних вишів Сумщини. Також волонтери СумДУ співпрацюють із Товариством Червоного Хреста України та Клінікою дружньою до молоді.

До команди входять студенти усіх інститутів та факультетів СумДУ. На сьогоднішній день нараховується близько 200 учасників.

  • Актуальні події від цього організатора відсутні