Loading Події

← Переглянути всі Події

Центр освіти впродовж життя

38 (050) 973 65 25||http://educationforlife.com.ua/

Громадська організація створена у 2018 році і включає в себе «Центр освіти дорослих», який відкрито раніше.

Це – простір, де кожній зацікавленій дорослій людині надається широкий вибір можливостей для освіти та творчості. Дорослість – це не показник віку, а показник здатності самостійно приймати рішення і нести за нього відповідальність, отже таким чином, у нас немає вікових або фізичних обмежень. Це організація, яка об’єднує людей, зацікавлених у власному зростанні та покращенню конкурентоспроможності на ринку праці та соціального підприємництва. Впроваджуємо та підтримуємо ініціативи, спрямовані на розвиток міста, зростання його туристичної та інвестиційної привабливості. Співпрацюємо із підприємцями, бізнес-тренерами, освітянами та ентузіастами-майстрами своєї справи.

Метою (ціллю) діяльності Організації є: провадження освітньої, наукової, культурної та просвітницької діяльності задля сприяння становленню розвиненого демократичного громадянського суспільства, створення та поширення найкращих практик альтернативних форм освіти (в першу чергу, неформальної освіти), становлення та розвиток системи освіти впродовж життя та освіти дорослих в Україні, формування суспільства, що навчається впродовж усього життя, а також здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема освітніх, економічних, науково-технічних, інноваційних, інформаційних, соціальних, культурних, спортивних та інших інтересів громадян.

Проекти: «Школа Амбасадорів міста Суми», Відкритий Лекторій (лекції для містян із різноманітної тематики в галузі медицини, мистецтва, громадянської освіти, професійного розвитку, проектного менеджменту), мистецькі студії (театральна, художня), лінгвістичні курси, тренінги із успішного працевлаштування, соціологічні дослідження громадської думки, випуск інформаційного дайджеста освітніх подій міста.

  • Актуальні події від цього організатора відсутні