Loading Події

← Переглянути всі Події

ПЛАСТ

0500223455||fb.com/Пласт-Суми-292328347898178
пласт

Сумський осередок Молодіжної організації “ПЛАСТ” Національної скаутської організації України (Сумський осередок МО “Пласт” НСОУ)

Найчисельніша та найстаріша українська скаутська національна організація України. Дата заснування «Пласту» — осінь 1911 р. «Пласт» діє у багатьох країнах світу та об’єднує пластунів України й української діаспори. В Україні організація представлена у 22 регіонах та налічує понад 7 тис. пластунів

Мета Пласту – сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі; спираючись на ідейні засади Пласту, виховувати молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.

Щоб осягнути цю мету, Пласт розвиває духовні, розумові, соціальні і фізичні прикмети своїх членів; плекає серед молоді традиції її предків і передання та розуміння її історії, культури та національних традицій.

Основою пластування, основою життя в Пласті є гра. Гра, яку молодь грає у своєму гурті під проводом провідників, згідно з точно окресленими правилами. Гра, а не забава. Гра, яка має всі елементи життя в організованому суспільстві. Пластова гра – передусім гра в суспільну організацію з прицілом виробити у молоді снагу до творення спільнот, навчити їх форм організації та методів гурткової праці, прищепити молоді гурткову дисципліну, активність та охоту присвятитися для добра спільноти.

В Сумах організація діє 2 роки.

 

  • Актуальні події від цього організатора відсутні