Loading Події

← Переглянути всі Події

Аналітичний центр “Інтернет право UA”

+380504506075||https://ilaw.center/
Аналітичний центр "Інтернет право UA"

Платформа “Інтернет-право UA” була відкрита в серпні 2013 року з метою висвітлення особливостей захисту авторського права в мережі Інтернет, та розвитку правової свідомості користувачів щодо реалізації прав людини в Інтернет.

З часом, ресурс став нарощувати аналітичний потенціал та акумулював наукові статті та публікації з тематик проблем захисту прав людини в Інтернет, порушень у сфері інтелектуальної власності, пропозиції вдосконалення законодавства у питанні регулювання правовідносин, що відбуваються у Всесвітній павутині.

Наразі, портал продукує контент із безпеки персональних даних, посиленню захисту приватного життя в мережі (в т.ч. через засоби шифрування), сприяє відновленню порушеного права в мережі Інтернет, висвітлює тенденції цифрового середовища у правовому полі (bitcoin, hate speech).

Регулярними стали аналітичні та новинні публікації, розвиваються супутні проекти, що підтримують зацікавленість молоді у науковій діяльності з тематик медіа права, Інтернет-права та ін. Відкрито авторське подкаст-шоу “Правове бачення Інтернет”.

З метою розвитку платформи у сфері проведення правооствініх ініціатив, створена громадська організація “Аналітичний центр “Інтернет-право ЮА“.

Діяльність:
Висвітлення особливостей захисту прав у мережі Інтернет, зокрема в сферах інтелектуальної власності, права на приватність, персональних даних, а також щодо розвитку інструментів е-демократії. Сприяння підвищенню правової свідомості населення в реалізації прав людини в Інтернет.

Проведення освітньої роботи, консультації населення щодо прав в мережі Інтернет, розробка та реалізація на місцевому рівні ініціатив, направлених на розвиток е-демократії.

Серед останніх проектів організації можна виділити участь в інформаційно-освітніх відео-проектах ГО Місто Розумних та Центру досліджень регіональної безпеки; авторські подкаст-шоу “Правове Бачення Інтернет” та “PRO Активність”; проведення тематичних онлайн-консурсів, вебінарів, круглих столів, тренінгів з медіаграмотності та участі у конференціях. Також – організація кампаній до Дня Безпечного Інтернету та #UAinFOC.

Учасниками організації є громадські діячі, професійні юристи та активісти з Сум, Харкова та Києва, що за допомогою своїх знань та навичок намагаються сприяти підвищенню правової культури місцевої громади, удосконаленню інструментів електронного самоврядування та забезпечувати захист прав в мережі Інтернет.

  • Актуальні події від цього організатора відсутні