Хто очолить Сумську ОДА?

Сумська громадськість вимагає проведення відкритого конкурсу на посаду голови Сумської обласної державної адміністрації.

На сайті офіційного представництва Президента України оприлюднено петицію координатора Сумської платформи реформ Максима Корнієнка із відповідною пропозицією та нагадуванням

Зробимо їх разом? Згадаймо, як у власній передвиборчій програмі кандидат на пост Президента України Володимир Зеленський розповідав нам про країну своєї мрії, “де підставою призначення на посаду є розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей”…

Ознайомитися із повним текстом та підтримати петицію можна за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/70430.

Паралельно на фейсбук-сторінці громадського об’єднання проводиться онлайн-голосування за кандидатів у “губернатори”, де кожен може як запропонувати кандидатуру потенційного очільника області, так і підтримати запропонованих іншими кандидатів. https://m.facebook.com/questions

“Президент України Володимир Зеленський розпочав ініціативу з проведення опитувань щодо можливих очільників обласних адміністрацій у Facebook. Так, Львівська область вже має нового очільника, Одеській запропонували обрати, решта регіонів з невідомих причин лишилася поки що поза увагою.

Сумська платформа реформ ініціює громадське голосування за майбутнього очільника адміністрації. Ми пропонуємо обрати серед запропонованих або додати свій варіант достойного керівника ОДА, що допоможе в майбутньому зорієнтуватися в інтересах громадян, дізнатися всю інформацію про кандидатів та показати потребу в проведенні публічного та відкритого конкурсу. Залишайте в коментарях під голосуванням інформацію про кандидатів, якщо маєте таку.

Звертаємо увагу, що дане голосування є суто громадською ініціативою і допомагає зібрати інформацію про потенційних кандидатів, а також показати потребу в проведенні публічних консультацій.”, – йдеться у тематичній фейсбук-події.

Лишити коментар