JAM – MUSIC DVIZH EVENT

13.04 відбувся JAM і ми не очікували, що все пройде настільки круто. До останньої секунди вечору ми чекали якогось підвоху. Не дивлячись на певні проблемки, все було вирішено. І навіть деякі незручності (наприклад те, що конферансом ми обрали за годину до початку Джему) не завадили вечору вистрілити з максимальним успіхом. 
(скарги, яких не було, та пропозиції деяких гостей були проаналізовані та відкинуті чекати кращих часів)

Ідея Джему народилася ще рік тому і ми безмежно рада нарешті втілити її в життя. Завдяки команді, яка працювала над муз. вечором, вдалося все: лампова атмосфера, прекрасний музичний супровід, чудні постери, фуршет, яскрава фотозона і головне – нам пощастило з гостями.

Зірки зійшлися. Все склалося. 
І з великою радістю хочемо подякувати людям, які брали участь у цьому, боліли цим вечором та працювали над ним. А саме, музикантам, які виклалися на повну, вокалістам, які увірвалися в серця глядачів та команді організаторів.

І, звичайно, величезну подяку хочеться висловити нашим спонсорам, без яких все, що відбувалося, не було б можливим, або було б можливим, але не з таким розмахом. Дякую Магазин CompserviceАфіша.Суми

Найбільшим досягненням Джему може стати фраза знайомого (який не дуже то полюбляє подібні заходи):”А коли буде наступний творчий вечір?”

ПиСи. Всі гроші, зібрані з продажу квитків на Джем, будуть передані Сумському товариству захисту тварин.


Лишити коментар