Продовжуємо шукати крайніх разом з Юрієм Токманем у програмі “Хто крайній?” 😉
Цього разу ми дізнавалися, як пов’язана демократія з інформаційними технологіями, як це може полегшити життя сумчан, чому необхідно вдосконалювати систему електронного врядування та інші можливості участі громадян у прийнятті рішень.

У найтеплішому випуску програми – Михайло Горкуша, керівник АЦ “Інтернет-право ЮА” та просто активний сумчанин.
До речі, відтепер випуски програми виходитимуть два рази на місяць, а дивитися нас можна в ефірі телеканалу UA:Суми у четвер о 20:45 та суботу о 17:00.

Е-демократія – що це і навіщо? 💾 / Програма "Хто крайній?"

Продовжуємо шукати крайніх разом з Yuri Tokman у програмі "Хто крайній?" 😉Цього разу ми дізнавалися, як пов'язана демократія з інформаційними технологіями, як це може полегшити життя сумчан, чому необхідно вдосконалювати систему електронного врядування та інші можливості участі громадян у прийнятті рішень.У найтеплішому випуску програми – Михайло Горкуша, керівник АЦ "Інтернет-право ЮА" та просто активний сумчанин ☺️До речі, відтепер випуски програми виходитимуть два рази на місяць, а дивитися нас можна в ефірі телеканалу UA:Суми у четвер о 20:45 та суботу о 17:00.P.S. Наша маленька команда хоче стати великою і з радістю запрошує до себе майбутніх (або вже досвідчених) сценаристів, операторів, монтажерів. Будемо раді робити наше місто розумним разом 👍#ХтоКрайній #ЕлектроннаДемократія #Суми #Зрада #Перемога #Ніхтонечитаєхештеги

Опубліковано Місто розумних Пʼятниця, 22 грудня 2017 р.

Лишити коментар