ТЕРЕНОВА ГРА “РЕВИН ЯР”

У селі Мар`їне Сумського району триває спортивно-патріотична гра «Ревин Яр». Вік учасників від 14 до 28 років. Приїхали зі Львова, Тернополя, Києва, Сум та області. Назва гри походить від місцевості, де вона відбувається. Площа, на якій воюють учасники – майже 10 квадратних кілометрів. Триває гра  упродовж 60 годин, безперервно. Учасники діляться на дві команди – “червоні” та “жовті”. Кожен із гравців має стрічку відповідного кольору на рукаві. Команди змагаються за прапори один одної. Перемагають ті, які захопили прапор противника і відстояли свій.

Учасник команди “червоних” Ярослав Алексахін участь у грі бере вшосте: « Люблю активний відпочинок. Гра надає здібності орієнтування та інші дії в команді.. там у стратегії, тактиці”.

Гравець команди “жовтих” Павло Бєрєгов приїхав на “Ревин Яр” удруге: “ Я тут знайшов багато нових друзів. Мені подобається гуляти по лісі та виживати у ньому”.

Загалом, «Ревин Яр» на Сумщині проводять 12-тий рік поспіль.

« Ця гра проводиться як локальна гра для згуртування патріотичного молоді, для того, щоб молодь змогла знайти собі нових друзів, нових знайомих, в подальшому якось кооперуватись у міських умовах заради реалізації якихось спільних, гарних речей. Наразі перевага у «жовтих», прапор знаходиться у «жовтих» і за утримання прапора вони отримують бали за час утримання, тому, поки що, «жовті» ідуть в плюс», – каже Мирослав Ольшанський, організатор.

Команда-переможець стане відома по закінченню гри – завтра, 23 вересня.