Loading Події

← Переглянути всі Події

Дитячий центр “Прайд”

+ Google Map
вулиця Харківська 3/2
Суми, 40035 Ukraine
066 863 87 43 praydsumy.business.site

З серпня 2013 року дитячий центр “Прайд” відкриває двері для Ваших малюків, супроводжуючи їх у всебічному розвитку. Так! Так! Саме супроводжуючи — адже малята з самого народження самі вивчають та пізнають цей світ, і найголовніше – НЕ заважати їм, і саме тому докласти максимум зусиль на створення безпечних умов, та допомоги дитині в потрібну хвилинку. Саме це ми і намагаємось надати кожному нашому відвідувачу).

На разі ми акцентуємо увагу на працю з дошкільнятами. Починаючи з “Раннього Розвитку” від 1-го до 3-х років; група “Розумник” є наступним кроком у розвитку дітлахів віком від 3-х до 5-ти років, “Міні- Садочок Прайд” що складається із 3-х груп віковими категоріями: “Молодша” 2-3,6 роки, “Середня” від 3,6 до 5-ти років, та “Старша група “Підготовки до школи”, віком 5+ років; та “Підготовка до Школи”, як окреме заняття є завершальною ланкою, віком до 7-ми років – та це лише основа; заняття “Англійська із зануренням в мовне середовище”, “Чомучки”, “Театральний гурток”, “Карате від 3,6 років”, та “Сучасні танці – гурток “Живчик” надають можливість проводити усебічний розвиток кожній малечі.

Все це відбувається у новітньому, просторому приміщенні, заздалегідь створеному для праці з малечами:

– кабінети, яких до речі аж 5, дуже просторі (не менше за 24 м.кв.)

– професійна система вентиляції “Vents”
– система очищення води “EcoSoft”
– простора та безпечна (оздоблена захисними матеріалами) ігрова зона
– рукомийник у кожному кабінеті
– інтер’єр спрямований на допомогу в розвитку – різнокольоровий, з використанням різних геометричних форм, навіть колір освітлення можливо змінювати в залежності від потреби.
А тепер найголовніше – персонал центру! Він сформований з молодих, амбіційних, комунікабельних працівників, які обожнюють роботу з дітками)))
P.S. – докладніше ознайомитись з нашим центром, слідкувати за подіями, актуальними новинами, та навіть просто продивитись світлини Ви маєте змогу приєднавшись до наших груп у соціальних мережах та завітавши інформаційні портали та форуми міста Сум:

Лютий 2019

+ Експорт подій (*.ics)