Loading Події
  • Ця подія вже відбулася

Всі Події

Тренінг “Рівність як цінність Європейського Союзу”

13 Квітня 2019, 12:0016:00 | Безкоштовно
Рівність у ЄС

Запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу “Рівність як цінність Європейського Союзу” тривалістю 4 години, в рамках якого учасникам будуть представлені способи застосування інноваційних методик викладання при вивченні рівності як одного із ключових принципів Європейського Союзу, а також відбудеться відкрита дискусія щодо видів нерівного ставлення, наукового погляду на стереотипи, коректної лексики, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації.

Участь у тренінгу безкоштовна. Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1zARaoZ_nEYbGDrLsSQAsUgFMmnBTENmbNtIp1gZVm4M/

Захід відбудеться 13 квітня 2019 року у Конгрес-центрі СумДУ за підтримки Виконавчого агентства Європейського Союзу з освіти, аудіовізуальних засобів та культури в рамках програми Модуль Жана Моне ЕРАЗМУС+ та Freedom House.

Протягом 2018-2019 року в Навчально-науковому інституті права СумДУ виконувався проект Модуль Жана Моне ЕРАЗМУС+ «Впровадження в Україні цінностей Європейського Союзу». В рамках запропонованого тренінгу виконавці поділяться досвідом, накопиченим у процесі підготовки грантової заявки і реалізації проекту, розкажуть про сучасні методики навчання та формування ціннісних орієнтацій у здобувачів вищої освіти. Під час тренінгу учасникам будуть запропоновані практичні завдання, спрямовані на розвиток навичок роботи з організаціями-грантодавцями, які підтримують освітню діяльність, продемонстровані особливості застосування інноваційних методів навчання (метод кейсів, дебати, метод інверсії) на прикладах принципів рівності та толерантності.

Більш детально про проект Модуль Жана Моне ЕРАЗМУС+ «Впровадження в Україні цінностей Європейського Союзу» можна почитати тут: http://kmeep.law.sumdu.edu.ua/uk/vprovadzhennya-v-ukrayini-cinnostey-yevropeyskogo-soyuzu

Світлина від Освітній Проект «Впровадження в Україні цінностей Європейського союзу».

Деталі

Дата:
13 Квітня 2019
Час:
12:00 – 16:00
Ціна:
Безкоштовно
Категорії:
,
Сайт:
fb.com/events/625859854546473

Місце проведення

Конгрес-центр СумДУ
вулиця Покровська, 9/1
Суми,
+ Google Map
Телефон:
099 976 3760
Сайт:
https://congress-center.business.site/