Loading Події
  • Ця подія вже відбулася

Всі Події

Семінар

20 Червня 2019, 10:0013:00 | Безкоштовно
в Сумському національному аграрному університеті відбудеться семінар

Згідно з планом роботи Сумської обласної державної адміністрації 20.06.2019 о 10.00 годині в Сумському національному аграрному університеті (м. Суми, вул. Г.Кондратьєва,160, головний корпус) відбудеться семінар з керівниками малих форм господарювання агропромислового комплексу семінар з керівниками малих форм господарювання агропромислового комплексу Білопільського, Краснопільського, Лебединського, Сумського районів щодо питань участі в державних та регіональних програмах фінансової підтримки аграріїв у 2019 році.

Учасники заходу матимуть змогу ознайомитися з питаннями щодо державної підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, фермерських, сімейних фермерських господарств, здешевлення кредитів для підприємств агропромислового комплексу,часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання, що закуплені у вітчизняних виробників.

При цьому будуть обговорюватися питання державної підтримки розвитку галузі тваринництва,хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляду за ними. Також значна увага приділятиметься питанням фінансової підтримки аграріїв з обласного бюджету в рамках реалізації Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, розвитку сільського зеленого туризму, сприяння участі в державній підтримці аграріїв банківськими установами області та ряд інших питань.

Деталі

Дата:
20 Червня 2019
Час:
10:00 – 13:00
Ціна:
Безкоштовно
Категорія:
Сайт:
fb.com/events/452453238656519

Місце проведення

СНАУ