Loading Події
  • Ця подія вже відбулася

Всі Події

Розбудова Шосткинського госпітального округу: обмін думками

6 Березня 2019, 12:0015:00 | Безкоштовно
Розбудова Шосткинського госпітального округу: обмін думками

У середу, 6 березня 2019 року Сумський “Центр розвитку місцевого самоврядування”, що створений в рамках Програми “U-LEAD з Європою” та за підтримки Мінрегіону України в приміщенні Шосткинської міської ради з 12-00 до 15-00 год. організовує круглий стіл на тему: “Організаційні та фінансові питання розбудови Шосткинського госпітального округу”.

Участь у засіданні візьмуть: начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій Бутенко, директор Сумського ЦРМС Олександр Хоруженко, радники Сумського ЦРМС з питань місцевих фінансів Юрій Петрушенко, радник Сумського ЦРМС з юридичних питань Марина Лобова, міський голова Шостки Микола Нога, голови Дружбівської, Зноб-Новгородської ОТГ, представники Шосткинської РДА, головні лікарі районних лікарень та ЦПМСД, які увійшли до створеного Кабміном Охтирського госпітального округу, депутати, представники медіа.

Учасники обговорять:
– план заходів для формування Шосткинського госпітального округу;
– основні напрями реформування медичних закладів в Шосткинському госпітальному окрузі;
– положення про госпітальну раду.

З питань участі в круглому столі звертатися до Юрія Петрушенка, радника Сумського ЦРМС з питань місцевих фінансів: +380 50 973 65 25.

Деталі

Дата:
6 Березня 2019
Час:
12:00 – 15:00
Ціна:
Безкоштовно
Категорії:
,
Сайт:
fb.com/events/2753273311412618

Організатор

Сумський центр розвитку місцевого самоврядування
Е-mail:
oleksandr.khoruzhenko@gmail.com
Сайт:
fb.com/lgdc.sumy