Loading Події
  • Ця подія вже відбулася

Всі Події

Реаліті-шоу: останній студент

15 Березня 2019, 09:0021:00 | Безкоштовно
Реаліті-шоу: останній студент

Як бути студентом і не облажатися? 15 березня у Сумах пройде масштабна симуляційна гра «Реаліті-шоу: Останній студент». 50 гравців із Сумської області зійдуться в рамках однієї події, щоб прожити студентське життя в мініатюрі.
Світлина від Студентське братство Сумщини.
Головне правило – правил немає. Все буде залежати тільки від вас: стати харизматичним лідером студентського самоврядування або вірним прихильником ректорату, прокачати свої спортивні досягнення чи стати ботаном космічного масштабу, піднімати культурну сферу чи просто сидіти осторонь і флегматично колупатися в телефоні. Безліч можливостей розвивати свого персонажа, отримувати нагороди, домовлятися, об’єднуватися, суперничати, критикувати та пропонувати. Все як у житті.

Тільки це не життя. Це краще, бо це «Реаліті-шоу: Останній студент».

Реєстрація учасників: bit.ly/laststudent
Реєстрація модераторів: bit.ly/moderstudent

Реаліті-шоу “Останній студент” – це симуляційна гра, в якій ти проживаєш студентські роки менше ніж за один день! Метою гри є розвиток в учасників навичок комунікації, співпраці, прийняття рішень та вирішення проблем. Учасники протягом гри вдосконалюють свої ігрові показники: харизму, атлетизм, інтелект та креативність. Це допомагає їм у проходженні до наступних етапів гри, водночас з’являються нові виклики у житті студентів віртуального університету.

Наразі триває набір учасників (до 2 березня 23:59), результати відбору 3 березня після 18:00.
Харчування, проживання з 15 на 16 березня (за потреби для учасників з області), усі необхідні матеріали для гри – за рахунок організаторів. Проїзд до міста Суми та по місту – власний внесок учасників.

Організатори “Реаліті-шоу: Останній студент” – Управління молоді та спорту Сумської ОДА та Студентське братство Сумщини.

Деталі

Дата:
15 Березня 2019
Час:
09:00 – 21:00
Ціна:
Безкоштовно
Категорії:
, ,
Сайт:
https://www.facebook.com/events/408119776425926/

Організатор

Студентське братство Сумщини
Телефон:
+38 (095) 375 40 93
Е-mail:
info@tudbs.org
Сайт:
http://studbs.org/