Loading Події
  • Ця подія вже відбулася

Всі Події

Презентація збірки віршів

19 Лютого 2019, 08:0017:00 | Безкоштовно
Презентація збірки віршів

Наше життя складається з багатьох етапів. Ці етапи можуть спричинити, як і добрі так і погані наслідки. Кожен етап важливий для подальшого становлення людини, як особистості. І кожна людина може по різному пройти свій життєвий шлях. Отримуючи досвід на помилках або успішних подіях, від зрадників або наставників, людина усвідомлює сенс свого життя.

Я – Іванова Олександра Максимівна. Мені 16 і я пишу вірші. І я вже пройшла довгий, тернистий і болісний шлях – пройшла, проходжу і буду проходити далі усе своє життя. Ви можете спитати: “Тобі 16. Який болісний шлях?”, я відповім – Так, саме болісний.

Я народилася під Донецьком, рано втратила матір, яка на моїх очах вчинила самогубство. Далі – війна на сході України, постійні бомбанування, ворожі кулі на подвір’ї будинку – це страшно, дійсно страшно. Батька я майже не пам’ятаю, не знаю що з ним і де він зараз. Мене виховував опікун, ну як виховував – період життя з ним, я важаю за краще забути. Згодом його позбавили прав і таким чином я потрапила до дитячого будинку у Дніпрі разом з молодшою сестрою.

Мріяла стати вихователем у дитячому будинку, зараз йду до своєї мрії. Навчаюся у педагогічноу коледжі і тихо собі пишу, про життя, про людей і про світ навколо мене. І я радію кожному дню, я радію, що я живу.

Дякуючи обставинам, я познайомилася з Богданом з міста Суми. І він знайшов людей, яким цікава моя історія і які згодилися зробити мені мій перший збірник віршів – “моё…”. Презентація якої, відбудеться вже 13 березня о 14:00 в агенції-промоції “Суми”. Також ми потребуємо тиражу, для цього потрібні кошти.

Долучись до створення цієї збірки та допоможи цій мрії збутися.
Ми оголошуємо краудфандингову компанію – збиратимемо кошти на видання тиражу моєї збірки. Будемо вдячні кожному, хто долучиться до реалізації моєї мрії! Реквізити: ПриватБанк – 5168 7427 1007 4059 (Скібчик Богдан Ігорович). Після того, як ви здійсните оплату – сфотографуйте ваш чек або зробіть скріншот оплати та надішліть у приватні повідомлення – Богдан Скібчик

І звичайно, я чекаю тебе та твоїх друзів на презентації збірки 13 березня о 14:00 в агенції-промоції “Суми”. Дякую!

Деталі

Дата:
19 Лютого 2019
Час:
08:00 – 17:00
Ціна:
Безкоштовно
Категорії:
,
Сайт:
fb.com/events/385020038978933

Організатор

Творчість без меж
Телефон:
066 586 6407
Е-mail:
eventlinesumy@gmail.com
Сайт:
fb.com/eventline.ua

Місце проведення

Сумська міська галерея
вулиця Соборна, 27
Суми, 40000 Ukraine
+ Google Map
Телефон:
0542 679 839
Сайт:
https://www.facebook.com/PromotionAgencySumyUKR/