Loading Події
  • Ця подія вже відбулася

Всі Події

Прес-конференція програми “Долучайся!” в Сумах

24 Травня 2019, 11:0012:00 | Безкоштовно
Прес-конференція програми "Долучайся!" в Сумах

Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» запрошує представників організацій громадянського суспільства, преси, місцевої влади та вищих навчальних закладів Сумської області відвідати презентацію діяльності програми і дізнатися про умови участі у конкурсі на отримання грантів, яка відбудеться 24 травня у місті Суми.

Метою Програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях. Програма засновується на твердженні про те, що достатньо обізнані та залучені до громадської активності громадяни роблять управління на місцевому та національному рівнях більш репрезентативним, партисипативним та підзвітним українському суспільству.

Під час зустрічі буде надана детальна інформація про цілі і завдання Програми, основні сфери й види її діяльності, а також буде окреслено план роботи на наступні роки. Громадські організації матимуть можливість зустрітися з членами команди «Долучайся!» та отримати відповіді на свої запитання.
Програма фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Пакт Інк. (Pact Inc.) в Україні.

Прес-конференція у місті Суми відбудеться 24 травня 2019 з 11 до 12 за адресою:
м. Суми, Покровська площа 13 у Сумському прес-клубі.

Для участі у заході необхідно пройти ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЮ
https://forms.gle/z9fkE9ahCt1n8ALv5

Представникам організацій з Сумської області (райони, міста обласного значення) – учасникам презентації, програма компенсуватиме вартість проїзду з району до міста Суми або Конотопа (рейсовим автобусом або електричкою).
Задля отримання компенсації вартості квитків, під час заходу представникам програми необхідно буде надати копії цих проїзних документів.

Світлина від USAID/ENGAGE.

Деталі

Дата:
24 Травня 2019
Час:
11:00 – 12:00
Ціна:
Безкоштовно
Категорія:
Сайт:
fb.com/events/2051392478498560

Місце проведення

Сумський прес-клуб