Loading Події
  • Ця подія вже відбулася

Всі Події

Мистецтво в Сумах | Відкрита дискусія

28 Травня 2019, 18:3021:00 | Безкоштовно
Розумний Хаб

Чи цікавляться сумчани мистецтвом?
Тисячі мешканців відвідують арт-інсталяції, вистави та екскурсії в рамках фестивалів, що проводяться у Сумах. А чи користується мистецтво попитом поза межами фестивального життя?

Запрошуємо всіх, хто займається мистецтвом, розуміється на ньому або ж просто має власну думку і хоче поділитися нею з іншими.

28 травня під час відкритої дискусії ми обговоримо проблеми і виклики, що стоять перед людьми, які займаються мистецтвом у Сумах. Зокрема поговоримо про підтримку, якої потребують діячі мистецтва і рівень підтримки, який вони мають наразі.

До участі також запрошені організатори фестивалів, що регулярно відбуваються в Сумах.

Зустріч відбудеться у Дворику на Кузнечній (вул. Кузнечна, 2) або в громадському просторі “Розумний Хаб” о 18:30 у випадку дощу. Вхід вільний для всіх охочих. Планується пряма трансляція зустрічі.

Захід проводить «Сумська платформа реформ» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст лекції є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Світлина від Місто розумних.

Деталі

Дата:
28 Травня 2019
Час:
18:30 – 21:00
Ціна:
Безкоштовно
Категорії:
, ,
Сайт:
www.fb.com/events/906124483057984

Місце проведення

Дворик на Кузнечній
вул. Кузнечна, 2
Суми, Ukraine
+ Google Map
Сайт:
facebook.com/dnk.sumy