Loading Події
  • Ця подія вже відбулася

Всі Події

Майстер-клас по сімейним (системним) розстановкам

2 Лютого 2019, 09:0018:00 | 500₴ – 700₴

8 годин інтенсиву від сертифікованого бізнес-розстановника Сергія ШАЛАХМАНА.

Запрошуємо всіх бажаючих поліпшити якість свого життя, здоров’я, відносин у сім’ї і в суспільстві, матеріальне становище або ж підвищити ефективність свого бізнесу, запустивши швидку трансформацію подій у власному житті на Майстер-класі по системним (сімейним) розстановкам «ЗДОРОВ’Я. ВІДНОСИНИ. ГРОШІ.»

ХТО ТРЕНЕР
Майстер-клас проводить Сергій ШАЛАХМАН – сертифікований бізнес-розстановник, майстер Рейки, провідний трансформаційної бізнес-гри “Грошовий потік”, власник бізнесу з досвідом управління більше 25 років. (Дніпропетровська область, М. Кам’янське).

80% ПРАКТИКИ
Майстер-клас побудований за принципом 20/80: познайомивши групу з базовими положеннями методу, 80% часу тренер проводить демонстраційні роботи. Таким чином всі учасники зможуть якісно продіагностувати власні системні події, вийти з яких самостійно не виходить, і запустити процес конструктивних змін у своїй діяльності. Учасники отримають знання про устрій і закони родової системи, а також індивідуальні практичні рекомендації.

ПРО МЕТОД
Часто психотравми і біль, пережиті в свій час кимось з наших предків, утворюють стійку родову пам’ять і викликають повторювані проблеми у всіх наступних поколінь.
В результаті терапії по методу розстановок відбувається виявлення прихованих системних динамік, з’являється можливість їх завершити, і завдяки такій роботі людина має всі шанси звільнитися від:
* багатьох захворювань, в тому числі выд тих, що традиційно вважаються невиліковними;
* грошових проблем, проблем в бізнесі, кар’єрі, самовизначенні;
• гармонізувати особисте життя, створити або зміцнити сім’ю, народити дітей;
• налагодити взаємини з родичами, друзями, недоброзичливцями та інше.

ОСОБЛИВІСТЬ РОБОТИ МАЙСТРА:
Сергій ШАЛАХМАН у практиці використовує інноваційні технології, тому роботу в полі цього майстра ви не сплутаєте ні з якою іншою.
У роботі задіяні автентичні шаманські техніки, які на порядок ефективніше класичних системних розстановок (саме спостереження за практикою шаманів надихнуло Хеллінгера на створення свого методу терапії).
Запит в роботу залишається прихованим, конкретику вашого запиту знає тільки майстер, а всі призначення проводяться анонімно.
Робота по завершенню системних динамік базується на проживанні суб’єктивних тілесних відчуттів всієї групи.
Головний Центр проведення розстановних практик Сергія ШАЛАХМАНА географічно розташований в місці сили – на Кургані, це означає, що вашим трансформацій сприяють древні енергетичні технології, накопичені в пам’яті цієї землі (р. Кам’янське, Дніпровська область).
У своєму Центрі майстер використовує також потужні Акумулятори енергій – силу Пірамід, прискорюючи запущені в учасника процеси, і ті зміни, на які зазвичай потрібно кілька місяців або років, відбуваються за лічені тижні.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ МАЙСТЕР-КЛАСУ
Майстер-клас з системних (сімейних) розстановок Сергія ШАЛАХМАНА відбудеться 02.02.2019 за адресою: М. Суми, Вул. Шевченка 2. Час проведення: 9.00-18.00 з перервою на обід.

УМОВИ УЧАСТІ
Вартість участі при оплаті до:
20.01.2019 р. – 500 грн.,
27.01.2019 р. – 600 грн.,
02.02.2019 р. – 700 грн.
отримати додаткову інформацію, в тому числі про способи оплати, можна за тел.: 050 63 00 103, тел. / viber: 097 00 60 183, e-mail: reborn.studio@ukr.net.

Увага! Для максимальної ефективності роботи групи кількість учасників у майстер-класі – не більше 20 осіб. Попередня реєстрація учасників обов’язкова до 31.01.19.

Деталі

Дата:
2 Лютого 2019
Час:
09:00 – 18:00
Ціна:
500₴ – 700₴
Категорія:
Сайт:
fb.com/events/2258716607731393

Місце проведення

Конгрес-центр СумДУ
вулиця Покровська, 9/1
Суми,
+ Google Map
Телефон:
099 976 3760
Сайт:
https://congress-center.business.site/