Loading Події
  • Ця подія вже відбулася

Всі Події

Матриця бажань. Майстер-клас

2 Березня 2019, 14:0016:00 | 90₴
Матриця бажань. Майстер-клас

Майстер-клас познайомить учасників з авторським методом роботи з проблемою на підставі алгоритму матриці. Участь в даному майстер-класі дасть вам можливість усвідомити справжні свої бажання і подивитися їх реальну можливість здійснення! Адже саме виконання наших бажань дозволяє нам не тільки задовольнити потреби, пов’язані з ними, але і наповнити наше життя яскравими фарбами, радістю!Світлина від Лариса Олейник психолог.
• Чому ми часто хочемо одного, а отримуємо зовсім інше?
• Що є причиною відсутності наших бажань в житті і чому ми чужі мрії сприймаємо, як свої?
• Хто або що блокує усвідомлення свого бажання?
В результаті участі в МК Ви отримаєте відповіді на дані та інші питання. Але це ще не все! Учасникам буде надана можливість відчути на практиці роботу квантової психології і методу заміщення, а в результаті не тільки виявити першопричини блокують виконання бажань, але і нейтралізувати їх!
Приходьте, буде не тільки корисно, але і цікаво!
Вхід 90 грн.
Ведуча: практичний психолог, стаж індивідуальної практики більше 12 років, роботи з групами більше 4 років. Сертифікований фахівець з квантової психології, працюю в методах: заміщення, Тета-хилинга, психосинтеза, технік МАК, символдрами, методу миттєвої нейтралізації травм і шоків з минулого, регресивного трансу … Автор і ведуча психотерапевтичних груп «Матриці», циклу інтесівов-практикумів “Відносини”.

Деталі

Дата:
2 Березня 2019
Час:
14:00 – 16:00
Ціна:
90₴
Категорія:
Сайт:
fb.com/events/314401252614001

Місце проведення

Конгрес-центр СумДУ
вулиця Покровська, 9/1
Суми,
+ Google Map
Телефон:
099 976 3760
Сайт:
https://congress-center.business.site/