Loading Події
  • Ця подія вже відбулася

Всі Події

Лекція “Економіка даних: як приймати рішення і не помилятися”

21 Березня 2019, 17:0018:00 | Безкоштовно
Лекція "Економіка даних: як приймати рішення і не помилятися"

Економічна система швидко змінюється. Сьогодні дані стають все більш доступні. Персональні дані клієнтів. Дані мобільних операторів. Дані інтернета речей. Дані з чеків у супермаркетах. Медичні, статистичні, адміністративні, соціологічні, автоматично згенеровані і зібрані в опитуваннях. Чи спрощують вони економічну систему, чи, навпаки, ускладнюють? Як компаніям, організаціям, урядам і людям використовувати дані на свою користь, щоб приймати більш ефективні рішення? Чи вміємо ми “читати” числа і статистику і бачити те, що вони насправді показують?

Відповіді на ці та інші питання будемо шукати на лекції-дискусії професора Київської школи економіки Володимира Вахітова. Ми поговоримо про те:
чому ви не зможете залишитися осторонь сучасної економіки даних і жити поза нею
які історії розповідають дані
які найпоширеніші помилки в інтерпретації даних.

Також ми розповімо, як отримати необхідні навички та знання для цього у Київській школі економіки та отримати грант, який покриє вартість навчання та проживання в Києві.

Лекція буде цікава студентам економічних, фінансових, математичних, технічних, соціологічних, інженерних спеціальностей та всім, хто хоче розібратися, про що говорять дані.

Про лектора: Володимир Вахітов – професор Київської школи економіки, голова Експертної ради користувачів при Державній Службі Статистики України. Отримав ступінь PhD з економіки в Університеті Кентуккі. Володимир є фахівцем з обробки великих даних, викладає курси з економетрики, data science, економіки міста.

Дата і час лекції: 21 березня, 17:00.
Місце: м. Суми, Конгрес-центр СумДУ, вул. Покровська 9/1
Мова: українська
Участь безкоштовна за умови реєстрації – https://goo.gl/forms/KSObC5gjfqpEvJxz1

Світлина від Kyiv School of Economics.

Деталі

Дата:
21 Березня 2019
Час:
17:00 – 18:00
Ціна:
Безкоштовно
Категорії:
,
Сайт:
fb.com/events/2393151507582245

Місце проведення

Конгрес-центр СумДУ
вулиця Покровська, 9/1
Суми,
+ Google Map
Телефон:
099 976 3760
Сайт:
https://congress-center.business.site/