Loading Події
  • Ця подія вже відбулася

Всі Події

«Київ.Модерн-балет» Раду Поклітару спектакль «Спляча Красуня»

8 Лютого 2019, 19:0021:00 | 160₴ – 450₴

Раду Поклітару радує своїх шанувальників новою прем’єрою – сучасною версією балету «Спляча красуня». Це спільний міжнародний проект, до якого долучаються Україна і Швейцарія. «Спляча красуня» у репертуарі «Київ Модерн-балет» довершує балетну тріаду Петра Чайковського «Лебедине озеро» та «Лускунчик». На постановку балету, написання нової хореографічної «партитури» балетмейстера- постановника Раду Поклітару надихнули не лише велична музика Петра Чайковського, а й неймовірна історія першоджерела казки неаполітанця Джамбаттіста Базіле.
В основі постановки органічне поєднання світів – реальності, казки та чарівної фантасмагорії, де ключовим елементом є історія про справжнє кохання, покликане нагадати не лише про часові й просторові алюзії людського буття, а й про вічність моральних засад. У новій історії молодий король знайде свою кохану не через 100 років, а через 800, а королівський палац ряснітиме дивовижними невідомими казковими героями.
«Моя «Спляча красуня» натхнена літературним першоджерелом давньої казки. Мало хто знає, що ще задовго до Шарля Перро та братів Грімм, неаполітанський казкар Джамбаттіста Базіле у своїй книзі «Казка казок» першим розповів історію про принцесу, що заснула навіки. І нехай двір ясновельможного монарха у нашій «Сплячій красуні» – це не улесливі царедворці, а неймовірні фантастичні створіння, а молодий король знаходить свою сплячу принцесу не через 100, а через 800 років, – неважливо . Головне те, що дана вистава, як і її класичне першоджерело, виспівує гімн справжньому, всеперемагаючому коханню!» – Раду Поклітару.

Деталі

Дата:
8 Лютого 2019
Час:
19:00 – 21:00
Ціна:
160₴ – 450₴
Категорія:

Місце проведення

Сумський обласний академічний театр імені М.С.Щепкіна
Театральна Площа 1
Суми, 40000 Ukraine
+ Google Map
Телефон:
0542 222 057
Сайт:
usicdrama.com.ua