Loading Події

← Переглянути всі Події

Ліцей

+38 (066) 924 01 03|

ГО «Сумська молодіжна організація «ЛІЦЕЙ» створена у 2004 році з метою підготовки майбутніх лідерів, які зможуть активно включитися у розбудову України як демократичної держави з відкритим громадянським суспільним ладом, прозорою діяльністю органів влади. Членами нашої організації є старшокласники та студенти м. Суми і Сумської області, що в вільний від навчання час займаються покращенням учнівського і студентського самоврядування та саморозвитком загалом.

Місія:
Сприяти всебічному розвитку молоді України у сфері неформальної освіти
Візія:
ГО СМО «Ліцей» – успішна молодіжна громадська організація, яка спонукає та розвиває старшокласників міста, області та України шляхом долучення до проектної діяльності та навчальних програм.

Організація налагодила співпрацю з організаціями бюджетної, комерційної та неурядової сфери. Найбільш тісна співпраця наразі з інтернет-магазином «Compservice», Управлінням молоді та спорту Сумської ОДА, Відділом у справах молоді та спорту СМР, КУ «Сумський міський центр дозвілля молоді», КЗ «Сумський палац дітей та юнацтва».
Завдяки підтримці партнерів вдалось реалізувати проекти «Служитель народу»(моделювання роботи Сумської обласної ради, де ролі депутаів бере на себе молодь), Наметовий Табір Учнівського САмоврядування «ТУСА»(табір з навчальним наповненням для 72 старшокласників Сумської області), фестиваль настільних ігор «Ігробум», проект пропагування української літератури “#зДН_UA”, дозвіллеві проекти «Пузля-240»(збір пазлів на швидкість), командні змагання «Лазертаг-Новачок».

  • Актуальні події від цього організатора відсутні