Ми завжди вірили, що студенти – це саме та частина суспільства, що у всі віки була найбільш рішучою та рушійною! Саме тому розвиваючи потенціал студентської молоді, ми розвиваємо суспільство, в якому буде комфортно жити всім 😉

Саме тому наша діяльність направлена на розвиток студентів та студентського самоврядування як механізму місцевої демократії в системі вищої освіти. Віримо, що активні студенти, здатні захистити свої права в університеті, зможуть у майбутньому впевнено розвиватись і розвивати суспільство. За час свого існування СБС мала різні напрямки роботи, які сприяли розвитку студентів, як вільномислячих, активних громадян своєї держави.

На рахунку СБС десятки проектів, серед яких:  Молодіжна школа лідерства, Студентські байдаркові сплави, Майстерня студентського лідера, Літня школа з прав студентів, Всеукраїнська конференція Студентського самоврядування та інші.

Часи йдуть, покоління студентів змінюються, але проблеми, з якими вони стикаються, залишаються актуальними. Ми віримо, що усвідомивши відповідальність за своє майбутнє, разом зможемо зробити своє місто та країну комфортними для життя!