Висвітлення особливостей захисту прав у мережі Інтернет, зокрема в сферах інтелектуальної власності, права на приватність, персональних даних, а також щодо розвитку інструментів е-демократії. Сприяння підвищенню правової свідомості населення в реалізації прав людини в Інтернет.

Проведення освітньої роботи, консультації населення щодо прав в мережі Інтернет, розробка та реалізація на місцевому рівні ініціатив, направлених на розвиток е-демократії.


Серед останніх проектів організації можна виділити участь в інформаційно-освітніх відео-проектах ГО Місто Розумних та Центру досліджень регіональної безпеки; авторські подкаст-шоу “Правове Бачення Інтернет” та “PRO Активність”; проведення тематичних онлайн-консурсів, вебінарів, круглих столів, тренінгів з медіаграмотності та участі у конференціях. Також – організація кампаній до Дня Безпечного Інтернету та #UAinFOC.

Учасниками організації є громадські діячі, професійні юристи та активісти з Сум, Харкова та Києва, що за допомогою своїх знань та навичок намагаються сприяти підвищенню правової культури місцевої громади, удосконаленню інструментів електронного самоврядування та забезпечувати захист прав в мережі Інтернет.