Razom.sumy.ua – це перша такого формату сумська інтернет-платформа, на якій можна знайти некомерційні громадські ініціативи та місця, у яких відбуваються культурні, освітні, спортивні та інших спрямувань заходи для власного дозвілля та саморозвитку. В одному місці ми зібрали найдієвіші громадські об’єднання та ініціативи нашого міста, аби за бажанням ти зміг/змогла із легкістю долучитися до їхньої діяльності.

Якщо ти представник громадської організації (ініціативи) або організатор події, то для тебе ми зробили можливість додавати свою організацію або захід на сайт і розповідати про них усьому місту. 

Сайт розроблений громадською організацією “Місто розумних” за підтримки Управління інформаційної діяльності Сумської ОДА. На razom.sumy.ua всі охочі можуть знайти інформацію про можливості свого соціального включення чи допомоги громаді у її розвитку. Сайт як створює, так і надає можливості для росту, навчання, волонтерства тощо.

Ідея створення такого веб-порталу народилася як елемент більшого проекту щодо залучення молоді до активної громадської роботи та позиції. Його мета досить проста – через навчання м’яких навичок та практичну проектну роботу надати молоді компетенції громадянської участі та життя, допомогти громаді налагодити діалог, розвивати філантропію та волонтерство серед громадян.